Hakkımızda

Umut Oto - Dükkan

Umut Oto (Ford Çıkma Yedek Parça Merkezi) - Ostim/Ankara

"Ford Çıkma Yedek Parça" bizden sorulur.

Umut Oto Ford Yedek Parça;

Kurulduğu 2000 senesinden itibaren müşteri odaklı politikasıyla sizlere hizmet vermektedir. Otomobil yedek parça tedariği konusunda uzmanlaşmış kadromuzla ülke ekonomisine katma değer kazandırmayı kendimize misyon edinerek müşterilerimizin desteğiyle yolumuza devam etmekteyiz. Umut Otomotiv, Ford yedek parça olarak 2000 yılında sektöre ilk adım attığımızda faaliyete hasarlı oto alım ve satımı olarak başladık. Her daim yenilenen, yenilendikçe büyüyen firmamız 2002 yılında faaliyet alanına servis ve sigortaların her marka araç iade malzemelerini toplayarak devam etmiştir. 2004 yılında ise yeniden yapılanmaya giderek firmamız şu anki konumuna gelmiş ağır hasarlı ve hurdaya ayrılmış araçların temiz, hasar görmemiş, yeniden kullanılabilir tüm parçalarını tekrardan ülke ekonomisine ve müşterilerimizin hizmetine sunmak kaydıyla iç piyasamızdaki nakdin dışarıya çıkmasına engel olmuş, araç yedek parçada müşterilerimize çıkan yüksek maliyetin önüne geçilmiştir. 2006 yılına gelindiğinde firmamız tüm konsantrasyonunu ve gücünü yalnızca Ford marka araçların yedek parçasına aktarmış ve o yıldan günümüze Ford markasında müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya hız göstermiştir. Anlaşmalı olduğumuz bir çok servis ve kurum ile müşterilerimize ulaşım yollarımız gün geçtikçe kısalmakta ve müşterilerimizin üzerinden, yüksek fiyatlı servis ve onarım maliyet yükünü hafifletmektedir. Lojistik anlamında yine anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ve Sürat Kargo gibi alanında başarılı, güvenilir ve Türkiye’nin her yerine ulaşılabilirlik bakımından seçkin kargo firmaları ile çalışmakta olup kargo maliyetlerini de minimuma indirmekteyiz. İlk Kurulduğumuz yıldan bu güne Ankara – Ostim yıldız sanayisinde 800 m2 kapalı, 600m2 açık alanı ve 1400 m2 deposuyla Ford marka tüm araçların çıkma orijinal, sıfır orijinal ve sıfır muadil parçalarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Sipariş etmiş olduğunuz tüm çıkma yedek parçalar özenli bir şekilde paketlenerek, kargo ile siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Her türlü yedek parça alımı ve hurda veya pert aracınızı satmak isterseniz irtibat numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat no: 0312 385 5121

İLKELERİMİZ

• Müşteri memnuniyeti.

• Lojistik alanındaki teknolojik gelişmelere hız kesmeden yatırım yapmak.

• Ürün çeşitliliği ve bulunulabilirliği ile hızlı servis sunmak.

• Güler Yüzlü ve İşinde Uzman Çalışan Kadrosu İle Hizmet sunmak.

• Sektör ihtiyaçlarına göre kaliteli, rekabet edebilir ürün geliştirmek.

• Her türlü yeniliği firma içinde uygulayarak öncülük etmek.

• Sistematik çalışmak.

×